Privland Kalinowice, Zamość

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, zajmującą się produkcją, kompleksowym montażem oraz serwisem nowoczesnej stolarki aluminiowej, p.poż oraz pvc.

Jako jeden z pierwszych producentów w regionie posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie w branży stolarki otworowej.

Zapraszamy do współpracy Kontakt

Stolarka PVC

Systemy Aluplast to nowa generacja profili. Mocna konstrukcja oraz duże komory ze wzmocnieniem stalowym gwarantują optymalne parametry statyczne.

slusarka al

Stolarka Aluminiowa

Produkowana przez nas stolarka aluminiowa oparta jest głównie na systemach aluminiowych ALIPLAST i ALUPROF - najlepszych systemodawców rozwiązań z aluminium dostępnych na rynku. Bardzo szeroka gama produktów umożliwia nam wykonanie niemalże wszystkich, nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji.

drzwi zew

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne oparte na konstrukcji aluminiowej wykonujemy na podstawie systemów drzwiowych Aliplast. Urozmaicona oferta paneli Veyna i Adeco pozwala nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

stolarka ppoz

Stolarka p.poż

Oferujemy systemy oddymiające i przeciwpożarowe, które pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację w budynkach stref pożarowych oraz gwarantujących odpowiednie warunki do ewakuacji osób.

ogrd zimowy

Ogrody zimowe

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

inne

Pozostałe produkty

Posiadamy w sprzedaży rolety materiałowe, rolety zewnętrzne, bramy garażowe z wysokiej jakości materiałów. Profile kurtyny wypełnione pianką poliuretanową tworzą izolację termiczną i akustyczną oraz zabezpieczają otwory okienne przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Partnerzy:

Gwarancja jakości

Produkowana przez nas stolarka oparta jest na systemach Aliplast, ALUPROF S.A. oraz Aluplast wiodących europejskich systemodawców dla rozwiązań aluminiowych oraz pvc dla budownictwa.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonywanych przez nas produktów, jak również wykonywanych usług.

Początek strony